GENEL BİLGİLER

Kongre Tarihi ve Yeri
KSDF 2024 - Kadın Sağlığı Dernekleri Federasyonu Kongresi, 17-21 Nisan 2024 tarihleri arasında Rixos Sungate, Antalya'da gerçekleştirilecektir.

Kongre Dil
Kongrenin dili Türkçe ve İngilizce’dir. Oturumlarda İngilizce - Türkçe tercüme yapılacaktır.

Yaka Kartı
Tüm katılımcıların 17-21 Nisan 2024 tarihleri arasında kongre merkezine girişte, bilimsel oturumlar ve öğle yemekleri sırasında, stand alanlarında ve diğer sosyal programlarda yaka kartlarını takmaları zorunludur.

Katılım Sertifikası
Kongreye kayıt yaptıran ve kongreye katılan tüm katılımcılara kongreye katıldığına dair katılım sertifikası verilecektir.

Kredilendirme
Kongre Kredilendirilmesi için Türk Tabipleri Birliği Sürekli Tıp Eğitimi (STE) onayına sunulacaktır.

İzinler ve Davet
Kongre katılımı için kurumlara verilmek üzere talep edilecek kongre davet yazıları Organizasyon Sekreterliği aracılığı ile isteyen katılımcılara gönderilecektir. Bu tür davet yazıları sadece izin amacı ile kullanılabilir, davet mektubu sahibi misafirlerin kayıt ve konaklama ücretleri kendilerine aittir.

Stand Alanı
Kongre süresince ilaç endüstrisi, medikal firma ve yayınevlerinin oluşturduğu stand alanı 08:00 - 18:30 arası açık olacaktır.

Organizasyon Sekreterliği
Düzenleme Kurulu, Figür Kongre Organizasyon’u Toplantı Resmi Acentesi olarak belirlemiştir. Toplantı çerçevesinde herhangi bir talebinizde Figür Kongre Organizasyon’a başvurmanızı rica ederiz.
Copyright © Kadın Sağlığı Dernekleri Federasyonu Kongresi. Tüm Hakları Saklıdır. LookUs & Online Makale